1. rozdanie w ramach „Książenickiego rowerowego tysiąca” za nami!

15 sierpnia br. w świąteczny poniedziałek, ponad czterdziestoosobowa grupa amatorów dwóch kółek ruszyła na pierwszy wyjazd w ramach projektu „Książenicki rowerowy tysiąc”.

I tym razem nasi mieszkańcy nas nie zawiedli i stawili się na starcie wyprawy w bardzo licznej grupie. Piękna pogoda sprzyjała wspólnemu pedałowaniu, więc pierwsi rowerzyści po godzinie jazdy pojawili się u celu wyprawy: przy tężni solankowej na Paruszowcu.

Po krótkim odpoczynku przyszedł czas na wielkie granie! Wśród naszych cyklistów znaleźli się zarówno amatorzy skata, jak i tysiąca – rozgrywka była równie emocjonująca, co zmagania najmłodszych w Dobble i Piotrusia.

Wideorelacja z wyjazdu do tężni solankowej na Paruszowcu, 15.08.2022 r.

Jeżeli ktoś nie miał możliwości wziąć udziału w rajzie na Paruszowiec lub chciałby jeszcze raz przejechać poniedziałkową trasę, możecie ją znaleźć TUTAJ.

Kolejny wyjazd w ramach projektu „Książenicki rowerowy tysiąc” odbędzie się w niedzielę 21 sierpnia br. Szczegóły podamy niebawem. 🙂

Projekt „Książenicki rowerowy tysiąc” realizowany jest przez Razem dla Książenic, a współfinansowany ze środków programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie- Centrum Społecznego Rozwoju”.