Finałowe rozdanie! Ostatnia rajza w ramach „Książenickiego Rowerowego Tysiąca” w kolorach biało-czerwonych.

Wszystko co dobre szybko się kończy – nasz projekt „Książenicki Rowerowy Tysiąc” także powoli zmierza ku końcowi. Chcemy wybrać się na wspólną z przejażdżkę z Wami – tym razem zapraszamy na rowerowe Książenic zwiedzanie 11 listopada!

Cieszymy się, że każdy z poprzednich rajdów cieszył się sporym zainteresowaniem, dlatego teraz, wśród jesiennej pogody chcemy urządzić podsumowanie projektu – tym razem w naszym rozdaniu prezentujemy trasę niespodziankę! Jeśli myślicie, że dobrze znacie nasze Książenice, to czas najwyższy się o tym przekonać 😉

Zapraszamy już 11 listopada – uczcijmy Święto Niepodległości w sposób aktywny, spędźmy go razem!

Tym razem wspólne kręcenie kilometrów zakończymy nie tylko karciankami i planszówkami, ale także ogniskiem przy altance na ścieżce edukacyjnej „Głębokie Doły” (przy książenickiej leśniczówce).

Dla najwytrwalszych uczestników przewidujemy nagrody, a dla wszystkich dobrą zabawę!

Zapraszamy!

Tym razem proponujemy dwie wersje trasy: dłuższą – ok. 19 km oraz krótszą – ok. 11 km. Orientacyjne trasy przejazdu możecie zobaczyć na poniższych grafikach>

A tak było na poprzednich wyprawach w ramach tegorocznego projektu:

Relacja z wyjazdu rowerowego do Tężni solankowej na Paruszowcu (15 sierpnia 2022 r.)
Relacja w wyjazdu rowerowego na lotnisko w Gotartowicach (4 września 2022 r.)
Relacja w wyjazdu rowerowego do Parku Krajobrazowego w Rudach (15 października 2022 r.)

Projekt „Książenicki rowerowy tysiąc” realizowany jest przez Razem dla Książenic, a współfinansowany ze środków programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie- Centrum Społecznego Rozwoju”.