Rowerowe Książenice

Za nami dwa wyjazdy rowerowe: do Stanowic oraz do Palowic i Szczejkowic. Teraz nadeszła pora na Książenice! Zapraszamy Was do udziału w questingu rowerowym „Rowerowe Książenice”, którego pierwszy przejazd zaplanowaliśmy na sobotę 20 października.

Wszystkich miłośników rowerowych wyjazdów zapraszamy na godzinę 11:00, tym razem pod Szkołę Podstawową w Książenicach, gdzie swój początek ma trasa questu.

Odgadywanie zagadek questingu (który również zostanie przekazany uczestnikom w dniu imprezy) jest możliwe dzięki przejrzystym folderom z zagadkami – nie ma potrzeby stałej obecności przewodnika czy połączenia z internetem – questing jest zabawą nie wymagającą prądu, tylko dobrych chęci!

Po questingu przewidujemy ognisko z kiełbaskami przy książenickiej leśniczówce oraz podsumowanie całego projektu.

Regulamin i Oświadczenie udziału w wyprawie rowerowej „Rowerowe Książenice”.

Questing rowerowy „Rowerowe Książenice” jest realizowany w ramach projektu „Zagadki na rowerze w sajockich okolic plenerze”, który realizowany jest przez stowarzyszenie „Razem dla Książenic” w ramach programu Działaj Lokalnie X edycja 2018, którego operatorem jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie – Fundusz Lokalny Ramża. Program jest współfinansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Funduszu Lokalnego RAMŻA oraz z budżetu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.