Świąteczny kiermasz dla Krzysia

W niedzielę, 19 grudnia, po Mszach św. w naszym kościele odbędzie się kiermasz dla Krzysia Gorzawskiego. Podczas kiermaszu będzie można nabyć wypieki oraz świąteczne dekoracje, a zebrane środki zostaną przekazane na dalsze leczenie i rehabilitację małego mieszkańca Książenic.

Osoby, które chciałby się włączyć w organizację kiermaszu i przekazać na jego cel świąteczne smakołyki, prosimy o ich dostarczenie do zakrystii w sobotę 18 grudnia w godzinach od 8:00 do 10:00.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym stowarzyszeniem: razemdlaksiazenic@gmail.com.

Kim jest Krzyś Gorzawski? To mieszkaniec Książenic, który od samego urodzenia zmaga się z różnymi przeciwnościami, w tym z przepukliną oponowo-rdzeniową w części lędźwiowo-krzyżowej oraz wodogłowiem. Podczas, gdy na co dzień może liczyć na pomoc swoich najbliższych (szczególnie dzielnych Rodziców), to pomoc otrzymywana z różnych instytucji nie zawsze wystarcza na rehabilitacje czy wizyty specjalistów.

Więcej na jego temat możecie znaleźć TUTAJ lub na profilu facebookowym Droga Krzysia do samodzielności, prowadzonym przez jego mamę.