W najbliższą niedzielę ruszamy „Na około Zalewu Rybnickiego”

Zapraszamy na kolejną wyprawę rowerową! Rozpoczynamy nowy projekt skierowany dla miłośników dwóch kółek! 28 lipca br. o godzinie 14:00 czekamy na Ciebie na parkingu przy książenickim kościele.

Podczas pierwszej wyprawy rowerowej w ramach projektu „Książenicka rowerowa setka!” realizowanego przez nasze stowarzyszenie, planujemy, że każdy z uczestników pokona około 26 kilometrów.

Jedziemy spokojnie, tempem rekreacyjnym. Także nie musicie się martwić: każdy da radę pokonać trasę „Na około Zalewu Rybnickiego”.

Zbiórka pasjonatów rowerowych przejażdżek została zaplanowana na godzinę 14:00 pod kościołem w Książenicach. Dla wszystkich uczestników będzie przygotowany drobny poczęstunek, zaś dla pierwszych 25 osób na starcie – rowerowe gadżety.?

Projekt „Książenicka rowerowa setka!” zakłada organizację 4 wyjazdów rowerowych, w którym może wziąć udział każdy chętny mieszkaniec naszej gminy. Kolejne wyjazdy odbędą się odpowiednio w: sierpniu, wrześniu i październiku. Suma dystansu wszystkich czterech wypraw przekroczy 100 kilometrów!

Regulamin wyjazdu „Na około Zalewu Rybnickiego”

Oświadczenie uczestnika wyjazdu „Na około Zalewu Rybnickiego”